Kosmetické masáže

Správně provedená masáž je jedním z nejúčinnějších úkonů v kosmetice. Nenahradí ji žádný masážní přístroj. Účinek je trvalý jedině tehdy, provádí-li se pravidelně. Efekt masáže je okamžitě prokazatelný, kůže získává svěží vzhled. Příznivě ovlivňuje celou nervovou soustavu.

Klasická masáž obličeje, krku, šíje a dekoltu, cca 30 min

  • masíruje se celá oblast dekoltu, krku, šíje a obličeje včetně očního okolí masážním prostředkem dle potřeb pleti. Používáme převážně panenské oleje Bio kvality, event. speciální masážní krémy.

Aktivuje výživu a zvyšuje tonus pleti, působí dobře na vrásky vzniklé únavou. Podporuje látkovou výměnu a odplavování nežádoucích produktů látkové výměny. Odstraňuje zrohovatělé buňky, zmírňuje únavu a příznivě ovlivňuje celou nervovou soustavu. Působí proti dvojité bradě, pokleslým koutkům, povislým tvářím.

Zklidňující (lymfodrenážní) masáž

  • používá se u pletí s výrazným prokrvením středních partií obličeje nebo u pletí citlivých.

Tato masáž působí na zlepšení krevního a mízního oběhu a na zklidnění kůže. Má-li být účinná, měla by se opakovat v týdenních intervalech.

Jacquetova masáž

  • masáž obličeje pro mastnou a disseborhoidní pleť prováděná pudrem.

Působí na vyprázdnění mazových žláz a dočištění folikulů po hloubkovém čištění. Po masáži je pleť hladká a jemná, přebytečný maz je absorbován pudrem.

Mikromasáž očního okolí

  • oddaluje proces stárnutí vypínáním mimických vrásek kolem očí, zmenšuje váčky pod očima, posiluje obočí, které má tendenci s věkem klesat, snižuje nitrooční tlak, působí proti únavě očí.

Mikromasáž očního okolí


Rychlý kontakt

Salon přírodní kosmetiky
Mgr. Lada Ziburová
tel.: 387 426 149
mobil: 777 966 070
e-mail: kosmetika@ziburovi.cz

Kde mě najdete

mapa

Doporučte salon přítelkyni